Parafia NSPJ w Rybniku - Niedobczycach

Grupa dyskusyjna Światło wiary. Grupa modlitewna W SERCU JEZUSA. Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego. Żywy Różaniec w intencji dzieci. Sobotni dzień nasi ministranci spędzili w Krakowie. Wyprawę rozpoczęli od wizyty w klasztorze Ojców Kamedułów, potem był stadion Wisły Kraków, sukiennice, Wawel i wreszcie Msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Szczegółowa relacja oraz zdjęcia z wycieczki dostępne są już na stronie ministrantów. więcej. Jezu Chryste, który prawdziwie powstałeś z mart.

OVERVIEW

This website parafia-niedobczyce.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have audited two pages inside the domain parafia-niedobczyce.pl and found two websites referencing parafia-niedobczyce.pl. I detected one mass web accounts linked to parafia-niedobczyce.pl.

PARAFIA-NIEDOBCZYCE.PL RANKINGS

This website parafia-niedobczyce.pl has seen fluctuating levels of traffic within the past the year.
Traffic for parafia-niedobczyce.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-niedobczyce.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-niedobczyce.pl

Ministranci Niedobczyce

Witamy na stronie internetowej ministrantów parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niedobczycach. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu! Ministranci Niedobczyce 2015 - Created and edited by - Robert Gajda.

WHAT DOES PARAFIA-NIEDOBCZYCE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-niedobczyce.pl Mobile Screenshot of parafia-niedobczyce.pl Tablet Screenshot of parafia-niedobczyce.pl

PARAFIA-NIEDOBCZYCE.PL HOST

I observed that the main root page on parafia-niedobczyce.pl took seven hundred and eighty-one milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so therefore I consider parafia-niedobczyce.pl not secure.
79.96.148.210

I diagnosed that this website is implementing the IdeaWebServer/0.83 os.

Parafia NSPJ w Rybniku - Niedobczycach

DESCRIPTION

CONTENT

This website parafia-niedobczyce.pl states the following, "Grupa modlitewna W SERCU JEZUSA." Our analyzers viewed that the webpage stated " Żywy Różaniec w intencji dzieci." The Website also said " Sobotni dzień nasi ministranci spędzili w Krakowie. Wyprawę rozpoczęli od wizyty w klasztorze Ojców Kamedułów, potem był stadion Wisły Kraków, sukiennice, Wawel i wreszcie Msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Szczegółowa relacja oraz zdjęcia z wycieczki dostępne są już na stronie ministrantów. Jezu Chryste, który prawdziwie powstałeś z mart."

SUBSEQUENT DOMAINS

Parafia Rzymskokatolicka Marii Panny Nieustającej Pomocy

Pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. Nowy Tomyśl, miasto powstałe na prawie magdeburskim na mocy przywileju wydanego 8 kwietnia 1786 roku przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, zamieszkiwała głównie ludność wyznania ewangelickiego.

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana XXIII i św. Faustyny w Norwich Polska Parafia

Św Jana XXIII i Św. Św Jana XXIII i Św. WIATMY NA STRONIE POLSKIEJ PARAFII W NORWICH. Serdecznie witam wszystkich Parafian i Gości na naszej stronie internetowej. MSZE ŚWIĘTE w bieżącym tygodniu.

Strona Główna

PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA w Lęborku. Do Serca Twego racz nas przytulić , w Twym Sercu na wieki racz nas zachować. Serdecznie witamy na stronie Parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lęborku. Nasza parafia została erygowana 1 lipca 1994 roku przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Prof. Intencje mszalne 9 15 kwiecień 2018. II Niedziela Miłosierdzia Bożego 2018.

Parafia NSPJ w Nowym Tomyślu

III koncert U Serca Jezusowego. W niedzielę 19 lipca 2015 r. II koncert U Serca Jezusowego 2015.